Bioclin Advance Anticad Shampo 200Ml Trego me te zmadhuar

Bioclin Advance Anticaduta Shampo 200ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,560.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

Shampo trajtuese per dobesimin dhe renien e flokut duke kontribuar ne riaktivizimin e mikrociklit lokal dhe stimulimin e rigjenerimit qelizor dhe duke parandaluar proceset degraduese tek rrenja e flokut. Veprim anti-oksidues, ushqyes dhe rivitalizues.

Perdorimi: Aplikohet ne floke te lagur dhe masazhohet duke e lene te veproje per disa minuta. Shplahet me uje.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori