Klorane Sh Nutr Burr-Mang200Ml Trego me te zmadhuar

Klorane Shampoo Nutr Burro-Mango 200Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,300.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

KLORANE SHAMPOO NUTR BURR-MANG 200ML

KLORANE SHAMPO MANGO PER FLOKE TE THATE

Esenca e gjalpit të mangos është zgjedhur për vetitë e saj ushqyese dhe rigjeneruese.

Shampo Mango ushqen bulbin e qimes , riparon pjesët e demtuara dhe lëmon flokët.Flokët rigjejnë forcën ,butësinë dhe shkëlqimin e tyre.

Shampo pë flokë të thatë dhe të dëmtuar.

Përdorimi:

- Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
- Masazhojeni me delikatesë. 
-Shpëlajeni me ujë të bollshëm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori