Lierac Phytophyline 20 flak x 7,5 ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L5,920.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PHYTOPHYLINE 20 FLAK X 7,5 ML

Ampulat Phytophyline përmbajnë përqendrimin maksimal të përbërësve aktivë për një veprim të plotë drejt aspekteve të ndryshme që i përkasin celulitit. Përmirësojnë mikro-qarkullimin dhe tonicitetin e lëkurës dhe sfumojnë pamjen e lëkurës së portokallit. Një produkt unik, pa kafeinë që mund të përdoret në shtatzëni dhe në ushqyerjen me gji.

Përbërës aktiv:

  • Kompleks ri-strukturues Alchemilla, Edera, Equiseto 23%: stimulojnë sintezën e fibrave të kolagjenit dhe të elastinës.
  • Ekstrakte të Ulmaria dhe Escina 27%: veprim venotonik
  • Teofilinë: veprim lipolitik

Mënyra e përdorimit:

Të aplikohet në zonat e dëmtuara me masazh të lehtë, 1-2 herë në ditë, deri në përthithjen e plotë të produktit. Aplikimi i përditshëm duhet të realizohet për të paktën 6-8 javë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori