Klorane Sh Seboreg Ortica 200Ml Trego me te zmadhuar

Klorane Sh Seboreg Ortica 200Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,300.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

KLORANE SH SEBOREG ORTICA 200ML

Shampo sebo-rregullatore me ekstrakte te hithres. Floket nga yndyra e tepert behen te rende, te sheshte dhe pa shkelqim. Sebumi i tepert mund te jete shkaktar i renies se flokeve dhe acarimit te skalpit. 
Ekstraktet e hithres largojne sebumin e tepert dhe bejne kontrollimin e prodhimit te tij ne skalp. Lekura e kokes fale purifikimit fiton ekuiliber dhe floket behen me te lehte dhe te shendetshem. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori