La Roche Posay Acqua Termale 150Ml Trego me te zmadhuar

La Roche Posay Acqua Termale 150Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,107.00

Pagesë me para në dorë

L1,230.00 Taksa te perfshira

-10%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY ACQUA TERMALE 150ML

Për  të gjitha tipet e lëkurës. Lëmon dhe zbut  lëkurën e ndjeshme.

 Uji  Termal  La Roche Posay është  ideal  për përdorim të  përditshëm dhe përdoret për të zbutur dhe lëmuar lëkurën sensitive,  jep rehati dhe rifreskon lëkurën pas pastrimit, hidraton dhe freskon lëkurën në  kohë të ngrohtë. Gjithashtu mund të  përdoret  për heqjen e makijazhit.

Uji Termal La Roche Posay mund të përdoret në  vend të  një  toniku si pjesë  e pastrimit rutinë .Mund të përdoret  si një alternative  për  freskimin dhe hidratimin e lëkurës në jetën e përditshme.

PЁRDORIMI

Ndërkohë  që jeni duke e sprucuar mbajeni  sprain 20 cm larg fytyrës dhe mbyllni sytë. Lëreni  të depërtojë  për 2 – 3 min. Hiqeni pjesën e tepërt me një garzë. Uji është gjithashtu i përshtatshëm  edhe  për trupin.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori