Lierac Deridium Krem 50ml Trego me te zmadhuar

Lierac Deridium Krem 50ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,640.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC DERIDIUM KREM 50ML

Linja e trajtimeve anti-age DERIDIUM lind nga eksperienca e Laboratorëve Lierac në kundërshtimin e shenjave të plakjes së lëkurës. Kjo linjë është përpunuar dhe ndjekur nga një numër kërkimesh që kanë treguar efektshmerinë e sinergjisë fitoterapeutike të Alchemilla, Edera dhe Equiseto në nivel të dermës e në veçanti në biosintezën e makro-molekulave të indit lidhës (kolagjen dhe elastinë). Prania e Echinacea në formulë siguron nje efekt sinergjik mbi elasticitetin e lëkurës, për një efekt riparues anti-rrudhë të përforcuar.

Trajtim me hidratim të lartë që favorizon mbrojtjen e kolagjenitelastinës dhe proteinave të strukturës. I përshtatshëm për lëkurë normale e mikse.

Përbërës aktiv:

  • Kompleks ristrukturues Alchemilla, Edera, Equiseto 8%: veprim kundër rrudhave
  • Vitaminë E: veprim antioksidues
  • Ekstrakte të bajameve të ëmbla: hidratuese dhe ëmbëlsuese

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë e qafë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori