Lierac Deridium Krem 50ml Trego me te zmadhuar

Lierac Deridium Krem Ushqyes 50ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,640.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC DERIDIUM KREM 50ML

Linja e trajtimeve anti-age DERIDIUM lind nga eksperienca e Laboratorëve Lierac  kundërshtimin e shenjave të plakjes  lëkurës. Kjo linjë është përpunuar dhe ndjekur nga një numër kërkimesqë kanë treguar efektshmerinë e sinergjisë fitoterapeutiktë Alchemilla, Edera dhe Equisetnë nivel të dermës e në veçanti në biosintezëe makro-molekulave të indit lidhës (kolagjen dhe elastinë). Prania e Echinacea në formulë siguron nje efekt sinergjik mbi elasticitetin e lëkurës, r një efekt riparues anti-rrudhë të përforcuar.

Ky krem ushqyes është ideal r lëkura të thata dhe shumë të thata. Favorizon mbrojtjen e kolagjenit, të elastinëe të proteinave të strukturës. 

Përbërës aktiv:

  • Kompleks ristrukturues Alchemilla, Edera, Equiseto 8%: veprim kundër moshë
  • Vitaminë E: veprim antioksidues
  • Vaj misri 13%: veprim hidratues e ushqyes

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë e qafë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori