Phyto Huile Dales Tratt Capsec Trego me te zmadhuar

Phyto Huile D'ales

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,010.00

Pagesë me para në dorë

L2,680.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO HUILE D'ALES

Vaj për shkëlqim dhe hidratim të lartë. Një eliksir vajrash esencialë për flokë të thatë. U sjell flokëve shkëlqim të pakrahasueshëm dhe sublimon ngjyrën e tyre. I rekomanduar edhe në rast skalpi të thatë dhe të ndjeshëm për një komfort optimal. Mbron lëkurën e skalpit gjatë kolorimit të flokut.

Falë formulës unike të trtëshme në ujë, vaji eliminohet lehtësisht në kontakt me ujin dhe u jep shkëlqim menjëherë flokëve pa jetë. I këshilluar përpara çdo kolorimi, dekolorimi apo permanenti, Huile D'ales siguron me efikasitet mbrojtjen e fibrës së flokut dhe të skalpit.

Përbërës aktiv:

  • Vaj ricini me efekt hidratues dhe mbrojtës
  • Vajra esencialë të formuluar për të hidratuar, lëmuar dhe për tu rikthyer shkëlqim flokëve të thatë.

Mënyra e përdorimit:

Thyeni ampulën dhe hidheni të gjithë përmbajtjen e flakonit në difuzor. Më pas sprucoheni nga majat në rrënjë. Lëreni të veprojë për 15-30minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm .

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori