Phytolium Sh 125Ml Trego me te zmadhuar

Phytolium Shampo 125ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,830.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOLIUM SHAMPO 125ML

Phytolium është shampo e pasur me elementë natyralë për të larë flokët duke zgjatur efektin e trajtimeve intensive kundër rënies së flokëve tek meshkujt . Flokët rigjejnë gjallërinë dhe densitetin.

Përbërës aktiv:

  • Ekstraktin e Rooibos, i njohur për vetitë e tij stimuluese dhe tonifikuese me lëkurën e kinës që dinamizon rrënjën e flokut dhe forcon lëkurën e skalpit të flokut.
  • Vitamina B3 e kombinuar me oligoelementët e zinkut dhe me ekstraktet e ginsengut dhe salvias u dhuron forcë dhe rezistencë flokëve

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhojeni me delikatesë. Lihet për disa minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm

Për nje rezultat optimal, përdorni një trajtim riforcues pas shampos suaj.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori