NOVEXPERT SET CHRISTMAS BOOSTER HA+MICELLAR WATER

Produkt i ri

4 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L6,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT SET CHRISTMAS BOOSTER HA+MICELLAR WATER

Serum booster me Acid hialuronik per lekura te thata dhe normale-mix.
Acidi Hialuronik eshte substanca themelore per te ruajtur rinine e lekures. Ky serum eìka veti shume hidrautese, mbushese dhe anti rrudhe. 

A great story is often explained by a small one... The story of the Booster Serum with Hyaluronic Acid (HA) began with a suggestion from one of our consulting dermatologists. After each HA injection, this doctor kept a small amount of HA that he applied directly to his patient's skin. This unusual practice improved the effectiveness of the injection.

-Perqendrim shume te larte acidi hialuronik (480mg HA)
-4 lloje acidi hialuronik me pesha molekulare te ndryshme
-Ekstrakt me origjine natyrale per te stimuluar sintezen e acidit hialuronik te lekures

Permbajtja:

  • Xhel ALOE VERA
  • ANHYDROXYLITOL - booster i acidit hialuronik
  • GLYCERIN - agjent hidratues
  • LACTOBACILLUS FERMENT
  • ACID HIALURONIK
  • SODIUM LACTATE - agjent hidratues
  • SODIUM PCA - agjent hidratues
  • XYLITOL
  • XYLITYLGLUCOSIDE


Perdorimi:
Aplikohen 2-3 pika ne dite ne gjithe fytyren dhe qafen. Mund te perdoret i vetem ose perpara kremit te zakonshem qe perdorni. 
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke. 

VJEN NE KONFEKSION ME MINIMODEL NOVEXPERT UJE MICELAR

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori