SOPHIE LA GIRAFE GIFT BOX +KEY CHAIN Trego me te zmadhuar

SOPHIE LA GIRAFE GIFT BOX +KEY CHAIN

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

SOPHIE LA GIRAFE GIFT BOX +KEY CHAIN

Sophie la Girafe eshte lodra e preferuar e foshnjeve qe prej 54 vitesh. Gjirafat nga sophie janë 100% natyrale, të bëra nga pema Hevea në Francë, e gjitha me dorë që nga viti 1961.

Seti permban lodren klasike Sophie dhe nje varese celesash. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori