Curaprox Cs1006 Singel

Produkt i ri

5 Artikuj

In Stock

L487.50

Pagesë me para në dorë

L650.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

CURAPROX CS1006 SINGEL

Nuk ka mënyrë më të mirë për të larë dhëmbët: secilin më
vete për të pastruar edhe vijën e gengivave plotësisht si dhe
vetë gengivat. Jiri Sedelmayer zhvilloi teknikën pastruese
solo dhe CURAPROX projektoi furcën single e cila është e
duhura për këtë lloj pastrimi: jo vetëm që ka fije CUREN®
por edhe një kokë cilindrike ose konike. Pse është e rëndësishme
kjo? Furçja dhe koka e tillë janë dizenjuar në
mënyrë të tillë që fijet të përshtaten me anatominë e vijës
së gengivave plotësisht. CS single rekomandohet gjithashtu
edhe për njerëzit që mbajnë tela dhe implante - apo thjesht
për kënaqësine e të pastrimit perfekt të dhembëve,rezultate
thjesht të jashtëzakonshme

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori