Lla Roche Posay Cicaplast Baume B5 P Sens 40 Ml Trego me te zmadhuar

Lla Roche Posay Cicaplast Baume B5 P Sens 40 Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,680.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

lLA ROCHE POSAY CICAPLAST BAUME B5 P SENS 40 ML

Cicaplast Baume B5 balsam riparues multi-funksional  i cili mbron dhe zbut të gjitha llojet e lëkurave sensitive të  irrituara.E përshtatshme për  të rritur, fëmijë dhe  bebe,mund të  përdoret në të gjitha irritimet e përditshme të  lëkurës dhe dëmtimet e vogla dhe është  ideale për përdorim në  lëkurat sensitive.-Buzë  të  cara-lëkurë  të  thatë  ose të  carë-shtrengime të  lëkurës-dëmtimet e vogla ditore të shkaktuara nga agresionet e përditshme-lëkurat sensitive dhe të irrituara të  bebeve.

 

Formulë me veprim te dyfishtë për zbutjen dhe mbrojtjen e lëkurës sensitive dhe të irrituar.Veprim Anti-bakterial.Përmban 5% Panthenol –gjithashtu e njohur si vitamin B5, Madecassoside, Glicereindhe Shea Butter dhe ujë termal La Roche Posay.

PЁRDORIMI

Mund të aplikohet në trup ,fytyrë dhe buzë.Shmangni zonën rreth syve.Aplikojeni dy herë në ditë  mbi lëkurë të larë dhe të tharë fillimisht.

Mund të aplikohet në një shtresë të butë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori