Milupa Pappa Lattea Drithra-Biskota*250G Trego me te zmadhuar

Milupa Pappa Lattea Drithra-Biskota*250G

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L560.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MILUPA PAPPA LATTEA DRITHRA-BISKOTA*250G

KREM ME DRITHERA E BISKOTE

Drithërat Milupa me biskotë  përmbajnë elementët ushqimorë bazë (gruri,tërshëra,elbi dhe thekri në biskotë),shije të reja dhe komplekse për të plotësuar një dietë të larmishme,të përgatitura me qumësht për të siguruar  një vakt të kompletuar e të balancuar në vlera ushqimore.

Përbërësit:

*13 Vitamina 

*Minerale

Përgatitja :

Vendos sasinë e duhur të drithërave ,më pas shto sasinë e ujit .Përziej derisa të bëhet një pure e butë.

Për fëmijë nga tetë muaj e lart.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori