Lierac Homme Diopti Xhel 15ml Trego me te zmadhuar

Lierac Homme Diopti Xhel 15ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,810.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC HOMME DIOPTI XHEL 15ML

Xhel me mbi 30% përbërës bimor me veprim të tre-fishtë: kundër qeseve, rrathve rreth syve e zbutës. Pas çdo përdorimi lëkura rreth syve shfaqet mëe butë, qeset zvogëlohen dhe ngjyra zvogëlohet.

Pëbërës aktiv:

  • Kompleks ristrukturues lchemilla - Edera - Equiseto 22.5%: veprim kundr qeseve dhe zbutës
  • Rusco e Arnica: largon ngjyrën blu rreth syve
  • Kamomil 4.5% e Vitamin E
  • Kompleks Skinpower 1% me 5 minerale dhe oligo-element: fuqizon efektin e përbërësve të tjerë aktiv

Mënyra e veprimit:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë me masazhime të lehta rrethore duke përdorur mollëzat e gishtave

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori