VICHY IDEAL SOLE BRONZE GEL-FLUID VISO SPF30+ 50ML

2,500.00 L

VICHY IDEAL SOLE BRONZE GEL-FLUID VISO SPF30+ 50ML

IDEAL SOLEIL

Xhel –fluid optimizues i nxirjes me SPF 30.

Në gjëndje

Vichy Ideal Sole Bronze Gel-Fluid Viso Spf30+ 50Ml
VICHY IDEAL SOLE BRONZE GEL-FLUID VISO SPF30+ 50ML

2,500.00 L

SKU: Z008506 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi