VICHY IDEAL SOLEIL CR SFP50+ VISAGE 50ML

2,465.00 L

VICHY IDEAL SOLEIL CREAM SPF50+ 50ML

IDEAL SOLEIL

Krem visage me SPF 50
Pёr femra dhe meshkuj me lёkurё normale nё tё thatё

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z005660 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi