VICHY DEOD MINERAL ROLL ON 48H *50ML

1,555.50 L

Deodorant mineral Vichy’s 48 Orë për lëkurë të ndjeshme

Nuk përmban alkool dhe pa parabene dhe pa kripërat e aluminit  .

Në gjëndje

VICHY DEOD MINERAL ROLL ON 48H *50ML

1,555.50 L

SKU: Z010522 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi