BIOCLIN DEODERMIAL SENSITIVE SPRAY 100ML

1,400.00 L

Bioclin Deodermial Sensitive është zgjidhje për lëkurën më delikate, të ndjeshme, reaktive, madje edhe të depiluar, sepse: kontrollon djersitje pa ndryshuar pH e epidermës; siguron një veprim deodorues dhe mbrojtës.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z010270 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi