ONAILS S43*SOL RIFORZ 11ML

1,300.00 L

Solucion përforcuese

Përforcon dhe mbron thonjtë e brishtë.

Trajtimi i thonjve të brishtë dhe të hollë, të cilët kanë tendencë të bien dhe të thyejnë lehtë

Në gjëndje

ONAILS S43*SOL RIFORZ 11ML

1,300.00 L

SKU: Z007305 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi