RETIN ACTIVE*20KAPS

1,470.00 L

RETIN ACTIVE*20KAPS

Suplement ushqyes me baze ekstrakte natyrale: Luteine & Zeaxsantine, Vitamine A, C, E dhe boronice, qe permireson shendetin e syve dhe shikimin, rigjeneron retinen e syrit. Mbron, qeteson syrin dhe permireson shikimin.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z003761 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi