SELENIUM 100MCG 100 CP

1,560.00 L

Seleniumi është ndër antioksidantet më të fuqishëm në organizëm. Ai luan një rol të rëndësishëm në luftën kundër radikaleve të lira duke kontribuar kështu në mbrojtjen kundër tumorit.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z007307 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi