PROPOLAID GOLA SPRAY PROPOLIS MENTA 20ML

715.00 L

PROPOLGOLA SPR 20ML

Spray per fytin pa alkool, 100% natyral me baze Propolis dhe Mente, ne solucion analkoolik dhe vaj esencial.

Në gjëndje

PROPOLAID GOLA SPRAY PROPOLIS MENTA 20ML

715.00 L

SKU: 909911618 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi