KLORANE SH ANTIFORF MIRTO 200ML

1,131.00 L

KLORANE SHAMPOO ANTIFORF MIRTO 200ML

KLORANE LA MYRTE-MERSINE

Për flokë me zbokth të yndyrshëm , rezistent dhe me kruajtje.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 907160941 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi