PAPPA REALE 1000 ESI*16POCKET DRINK

1,450.00 L

PAPPA REALE 1000 ESI*16POCKET DRINK
Suplement ushqyes me baze Hekur, dyll blete, Polen, Acerola, Boronice dhe mjalte geshtenje italiane, i cili forcon mbrojtjen imunitare, i jep fuqi organizmit,lufton lodhjen dhe plogeshtine fizike dhe mendore.

Në gjëndje

Pappa Reale 1000 Esi*16Pocket Drink
PAPPA REALE 1000 ESI*16POCKET DRINK

1,450.00 L

SKU: Z007775 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi