LYCIA MAKE-UP REMOVER P.SECCA SENSIBILE *20

250.00 L

Veprim i dyfishtë, pastrues dhe detergjent për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë për fytyrë dhe sy.

Në gjëndje

Lycia Make-Up Remover P.Secca Sensibile *20
LYCIA MAKE-UP REMOVER P.SECCA SENSIBILE *20

250.00 L

SKU: Z007470 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi