MUSTELA DERMO NETTOYANT GEL HAIR-BODY 500ML

1,900.00 L

Gel lavant doux për bebe dhe fëmijë. Ky xhel pastrues shkumues për flokët dhe trupin është ideal për banjën e fëmijës që nga dita e parë e lindjes

Në gjëndje

MUSTELA DERMO NETTOYANT GEL HAIR-BODY 500ML

1,900.00 L

Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi