VICHY LIFTACTIV YEUX 15ML

3,391.50 L

LIFTACTIV YEUX 15ML

LIFTACTIV PЁR SYTЁ

Trajtim anti-rudhё efekt- lifting i zgjatur. Rudha, borsa, palpebra e sytё.

Në gjëndje

Vichy Liftactiv Yeux 15Ml
VICHY LIFTACTIV YEUX 15ML

3,391.50 L

SKU: Z005029 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi