LENICYST RETARD 30CPR 24G

1,770.00 L

LENICYST RETARD 30CPR 24G

Per parandalimin dhe trajtimin e crregullimeve te rrugeve urinare

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 904183314 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi