LA ROCHE-POSAY LIPIKAR AP+ M BAUME 400ML

Original price was: 3,400.00 L.Current price is: 2,890.00 L.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR AP+ M BAUME 400ML

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M është perfekt për lëkurë shumë të thatë dhe atopike pasi ndihmon në rivendosjen e barrierës së dëmtuar të lëkurës, vepron kundër acarimit dhe kruajtjes dhe ndihmon në reduktimin e shpeshtësisë së shpërthimeve kutane.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z012159 Kategoria: Firma:
LA ROCHE-POSAY LIPIKAR AP+ M BAUME 400ML

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE