TIMODORE ACTION BAGNODOC 200ML

640.00 L

Detergjent shkumës, veçanërisht i përshtatshëm për ata që frekuentojnë mjedise të nxehta të lagështa (palestra, pishina, ambiente sportive etj.)

Në gjëndje

Timodore Action Bagnodoc 200Ml
TIMODORE ACTION BAGNODOC 200ML

640.00 L

SKU: 900353487 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi