FROIKA PANTOGRIN SH CAPGRAS*200ML

1,460.00 L

Shampo Pantogrin është një produkt i veçantë ushqyes për flokët e hollë, të brishtë dhe të dobët, shampo qe ushqen dhe forcon folikulin e flokut,rrit oksigjenimin,rigjeneron qelizat e skalpit,aktivizon sintezën e keratinës.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006696 Kategoria: Firma:
Froika Pantogrin Sh Capgras*200Ml
FROIKA PANTOGRIN SH CAPGRAS*200ML

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE