FROIKA PANTOGRIN PLUS*200ML

1,730.00 L

Shampo pë  floke te dobet, floke te yndyrshem, Renie kronike, Renie sezonale e flokeve

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z007786 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi