FROIKA OMEGA PLUS CREAM*200ML

2,000.00 L

W-Plus Cream Froika (dermatit atopik,kruarje trupi,ekzema,eritem etj)

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z004982 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi