BIOCLIN XEROLACT 6% BALSAMO CORPO *400ML

3,290.00 L

Bioclin Xerolact Balsam delikate trupi, me teksturë fluide dhe absorbim të shpejtë, përdoret për hidratim ditore dhe për rivendosjen e funksionalitetit të barrierës hidrolipidike të lëkurës së thatë

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z009474 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi