FLEXILIFT TEINT FONDOT ANTIR45

3,145.00 L

FLEXILIFT TEINT FONDOT ANTIRIDES NR.45 GOLD

LIFTACTIV FLEXILIFT TEINT SPF20   

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 903804134 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi