FLEXILIFT TEINT FONDOT ANTIR25

3,145.00 L

FLEXILIFT TEINT FONDOT ANTIRIDES NR.25 NUDE

LIFTACTIV FLEXILIFT TEINT SPF20                        

Në gjëndje

Vichy Flexilift Teint Fondot Antir25
FLEXILIFT TEINT FONDOT ANTIR25

3,145.00 L

SKU: 903931766 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi