LIERAC LIFT INTEGRAL COFF LIFT CREAM +EYES Trego me te zmadhuar

LIERAC LIFT INTEGRAL COFF LIFT CREAM +EYES

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L6,825.00

Pagesë me para në dorë

L9,100.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC LIFT INTEGRAL COFF LIFT CREAM +EYES

Efekt lifting qe duket cdo dite

I inspiruar nga teknikat estetike te kombinuara liting+injeksion, ky krem dite eshte nje nderthurje mes principeve aktive te bimeve me efekt lifting e voluminizues (ektrakt mogano+ekstrakt tulipani lejla) dhe koncentratit Hyalo-3 me veprim anti-age, i pasur me vaj Tiare me veti hidratuese.     

Nje teksture innovative e cila permbyll dy polimere natyrale te cilet formojne nje film ne siperfaqen e lekures per nje efekt lifting te menjehershem.

Nje arome e fresket dhe e kendshme lulesh tebardha, gelsomini Arabise, dru Sandali per nje prekje femerore.

Aplikohet ne mengjes dhe darke duke evituar konturin e syve.

Principet aktive:

  • Ekstrakt Mogano - Vepron mbi sintezen e collagjenit XVIII, pergjegjes per mbajtjen e tre shtresave te lekures, per nje veprim lifting mbi zonat e relaksuara.
  • Ekstrakti tulipanit lejla - Vepron mbi sintezen e mbi 30 proteinave thelbesore mbi materjen extra qelizore(MEC) te dermes, duke luajtur nje rol kryesor ne riorganizimin, ne sasine dhe strukturen e MEC, per nje efekt voluminizues.
  • Koncentrati Hyalu-3 - veprim anti rrudhe
  • Vaj I luleve Tiare - veprim hidratues

 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori