3 Kremra Me Efekt Filler

Kremrat me efekt filler janë një zgjidhje e menjëhershme, jo-invazive për të reduktuar rrudhat dhe linjat e fytyrës. Këto produkte funksionojnë duke mbushur hapësirat e imëta në lëkurë për një efekt të menjëhershëm të zbutjes dhe të lëmimit të sipërfaqes së saj. Ato përmbajnë përbërës si acid hialuronik, kolagjen, dhe peptide që ndihmojnë në mbajtjen e hidratimit dhe nxitjen e prodhimit natyral të kolagjenit në lëkurë. Si rezultat, lëkura duket më e freskët, më e re dhe më e shëndetshme, ndërsa rrudhat dhe linjat e holla bëhen më pak të dukshme.
 
Përfitimet e përdorimit të kremrave me efekt filler nuk ndalen vetëm tek përmirësimi i pamjes së lëkurës. Ato gjithashtu ndihmojnë në mbrojtjen dhe rigjenerimin e barrierës natyrale të lëkurës, duke e bërë atë më rezistente ndaj faktorëve të jashtëm si ndotja dhe rrezet ultraviolet. Përdorimi i rregullt i këtyre kremrave mund të përmirësojë gjithashtu teksturën e lëkurës, duke e bërë atë më të butë dhe të njomë. Ndryshe nga procedurat estetike si injeksionet me filler, kremrat me efekt filler janë më pak të kushtueshëm dhe mund të përdoren në komoditetin e shtëpisë suaj, duke ofruar një alternativë të lehtë dhe efektive për një pamje rinore dhe të gjallë.
 
3 Kremra Me Efekt Filler Jane:
 
TIMEEXPERT HYDRALURONIC  
 

Zbuloni një koncept revolucionar hidratimi në vetëm 10 ditë:+ 72% Hidratim + 45% Plotësi. Formulimi ekskluziv kombinon fuqinë e Acidit Hyaluronik me nanopolimerin e patentuar HLG, duke krijuar një trajtim inovativ për lëkurë dukshëm më të dendur, më të mbushur dhe më të hidratuar.

Ky krem vepron si një “injeksion kozmetik”. Trajtimi më thelbësor kundër plakjes me një veprim hidratues shumë intensiv dhe afatgjatë. Hidratim 24-orësh. Ridensifikon dhe zbut lëkurën nga brenda, duke i rikthyer gradualisht volumin e saj.

Tekstura inovative, me shumë ndjeshmëri. Trajtim i përditshëm me teksturë të lehtë dhe veprim anti-plakje që shkrihet shpejt në lëkurë pa lënë një ndjesi yndyre. Ndihmon në rikthimin e volumit dhe hidratimit të lëkurës duke ofruar një efekt kozmetik zbutës. Rehati dhe elasticitet për lëkurën normale në të thatë. Ndihmon në sintetizimin e acidit hialuronik endogjen, të cilin lëkura e humbet me kalimin e moshës.

Përbërësit: Acid Hialuronik

Përfitimet në lëkurë: Rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë. Stimulon detoksifikimin dhe redukton linjat e dehidrimit. I formuar me molekula të mesme, Acidi Hialuronik me peshë të mesme forcon sistemin imunitar natyral të lëkurës duke stimuluar peptidet anti-bakteriale që ruajnë ekuilibrin e duhur të florës së lëkurës. Lëkura është në gjendje të mbrohet në mënyrë më efikase. Ndihmon në parandalimin e zhvillimit të akneve

NANOPOLIMER HLG Me një fuqi të lartë hidratuese dhe ushqyese dhe i përbërë nga acidi hialuronik, lizina dhe acidi glutamik, ky përbërës ushqen qelizat e lëkurës dhe lejon një çlirim të qëndrueshëm të përbërësve aktivë, duke ndërmarrë një veprim të përgjithshëm kundër plakjes. Efikasiteti i vërtetuar klinikisht.

Shumëfishon 6 herë efektivitetin e vitaminës C të pastër. Ushqen qelizat në thellësi dhe lejon një çlirim të qëndrueshëm të përbërësve aktiv. Stimulon metabolizmin e qelizave, duke maksimizuar përfitimet e formulës, duke siguruar nivele të jashtëzakonshme hidratimi

 
LIERAC PREMUM ABSOLUTE
 

I formuluar me 95% përbërës me origjinë natyrale, Kremi Voluptuous korrigjon të gjitha shenjat e plakjes dhe ushqen intensivisht lëkurën. Formula bazë kombinon teknologjinë [F.G.N.] me acidin hialuronik dhe niacinamidin për të synuar tre shkaqe të plakjes së lëkurës. I pasuruar me gjalpë shea për të siguruar ushqim dhe rehati intensive. Korrigjohen të gjitha shenjat e plakjes: rrudhat; vija të holla; pika të errëta; mungesa e qëndrueshmërisë, shkëlqimit, elasticitetit dhe densitetit; dhe thatësi.

Tekstura e tij e trashë, e pasur dhe jashtëzakonisht e rehatshme e kremit e rrethon lëkurën me butësi dhe i jep një fund prej kadifeje. Aroma e saj ikonë delikate me lule zbulon notat delikate të jaseminit, trëndafilit dhe ylang-ylang.I testuar dermatologjikisht. I përshtatshëm për lëkurë normale në të thatë, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

 

AHAVA OSMOTER TM 

Krem i lehtë për të rritur pamjen rinore të lëkurës dhe për të mbrojtur nga drita blu. Ndihmon në reduktimin e shfaqjes së shenjave të parakohshme të plakjes. Mbron lëkurën nga drita e dëmshme blu dhe ofron hidratim gjatë gjithë ditës

Ky krem ​​inovator bazohet në teknologjinë ekskluzivisht të patentuar DSOC™ të AHAVA: një përqendrim i trefishtë i Osmoter™, përzierja jonë e njohur e mineraleve të Detit të Vdekur. Ai rrit aktivitetet e hidratimit, detoksifikimit dhe energjisë së lëkurës. I kombinuar me përfitimet e rrënjëve të xhensenit indian, mbron nga drita blu që vjen nga ekranet, e cila dëmton vitalitetin e lëkurës. Ndihmon në reduktimin e shfaqjes së shenjave të parakohshme të plakjes dhe siguron hidratim gjatë gjithë ditës.

Përmbajtja: Ekstrakt Calendula – Një lule që përmban sasi të larta flavonoidësh, antioksidantë me bazë bimore që ndihmojnë në qetësimin dhe mbrojtjen e lëkurës nga plakja e parakohshme

Teknologjia Osmoter™ X3 – Një përqendrim tre herë më i lartë i Osmoter™, përzierja jonë e njohur e mineraleve të Detit të Vdekur. Ndihmon në rihidratimin, ndriçimin dhe optimizimin e qëndrueshmërisë së lëkurës.

Vaj jojoba – E nxjerrë nga farat e bimës Jojoba, është një zbutës ideal dhe që përthithet shpejt për lëkurën me një strukturë jo të yndyrshme dhe të lehtë.

 

 

 

-15%
Original price was: 10,450.00 L.Current price is: 8,882.50 L.
-15%
Original price was: 6,500.00 L.Current price is: 5,525.00 L.