TENA BED UNDR PAD 60*90 PLUS*20COPE

1,440.00 L

TENA BED UNDR PAD 90*90 PLUS*20COPE

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006956 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi