PROPOLAID CARAM GOM MIELE*50GR

400.00 L

PROPOLAID CARAM GOM MIELE*50GR

Me permbajtje Propolis dhe shije mjalti.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 909042451 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi