PHYTOKERATINE EXTREME MASK 200ML

6,200.00 L

Maskë për flokë të dëmtuar

Në gjëndje

Phytokeratine Extreme Mask 200ml
PHYTOKERATINE EXTREME MASK 200ML

6,200.00 L

SKU: Z008829 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi