ORIMIR JUNIOR SCIROPPO *200ML

1,600.00 L

ORIMIR SCIROPPO*100ML

Shtesë ushqimore me bazë mirtillon roso,betulla alba,vitamin c,ndihmës në funksionimin e aparatit urinar.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006999 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi