NUTRA FOLACINA ALIM 90TAV 27G

1,850.00 L

 Folacina eshte nje integrator me baze acidin folik.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 902297302 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi