NOYNOY BABY PAPPA LATTEA 5 MIXED FRUITS 300G 6 M+

990.00 L

Krem frutash ,5 fruta me miell orizi,banane , molle , portokall ,dardhë ,kajsi dhe qumësht.

Në gjëndje

Noynoy Baby Pappa Lattea 5 Mixed Fruits 300G 6 M+
NOYNOY BABY PAPPA LATTEA 5 MIXED FRUITS 300G 6 M+

990.00 L

SKU: Z009299 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi