NOYNOY BABY PAPPA LATTEA 3 MIXED FRUITS 300G 6M+

990.00 L

Krem frutash ,3 fruta me miell orizi,banane , molle , portokall dhe qumësht.

Në gjëndje

SKU: Z009302 Kategoria: Firma:
Noynoy Baby Pappa Lattea 3 Mixed Fruits 300G 6M+
NOYNOY BABY PAPPA LATTEA 3 MIXED FRUITS 300G 6M+

Në gjëndje