MUSTELA GEL LAVANT APAISANT *300ML

1,900.00 L

MUSTELA GEL LAVANT APAISANT *300ML
Xheli pastrues dhe qetesues me schisandra dhe ekstrakte te avokados, eshte formuluar posacerisht per lekurat sensitive(te ndjeshme).
I pershtatshem per te porsalindurit, pastron butesisht lekuren e kokes dhe te trupit dhe qeteson ndjesine e pickimit.

Në gjëndje

MUSTELA GEL LAVANT APAISANT *300ML

Në gjëndje