LYCIA DEPIL BRAC/GAMBE 20STR

530.00 L

Strisha depiluese me dyll, një linjë e projektuar posaçërisht për lëkurën normale Këmbët dhe krahët e përsosur 

Në gjëndje

Lycia Depil Brac/Gambe 20Str
LYCIA DEPIL BRAC/GAMBE 20STR

530.00 L

SKU: 902795499 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi