LYCIA DEPIL ASCEL/INGU 20STR

530.00 L

Strisha depiluese me dyll, një linjë e projektuar posaçërisht për lëkurën normale sqetullat dhe bikinin

Në gjëndje

LYCIA DEPIL ASCEL/INGU 20STR

530.00 L

SKU: 902795451 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi