GINOCCHIERA KNEE SUPPORT 12321 MIS 1

1,440.00 L

Gjunjëza elastike me një tension special mbi patele 

Në gjëndje

Ginocchiera Knee Support 12321 Mis 1
GINOCCHIERA KNEE SUPPORT 12321 MIS 1

1,440.00 L

SKU: Z004013 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi